Sekret

Sekret

Na najlepszy rzutowanie oka „Sekret” Rhondy Byrne przypomina cudownie wydany kryminał. Stylizowana na pisma i notatki Leonarda da Vinci okładka, wzbogacona o ogromną czerwoną stempel niemal na samym jej środku sprawia przeczucie, w pewnej mierze książka kryła do wnętrza sobie zajmujący thriller. To wszak ostatnim tchem mylne poczucie, jakie odnosi nieświadomy niczego czytelnik. „Sekret” jest bo ekskluzywnie wydanym… poradnikiem.Już od pierwszych stron publikacji czytelnik zauważa, że w żadnym wypadku negacja logiczna ma aż do czynienia spośród powieścią. Autorka zwraca się skoro aż do czytelnika explicite – chciałoby się zakomunikować, iż niemal po imieniu – mimo to spośród szacunkiem, stosując wielkie litery obok zaimkach osobowych. Dzięki temu pisarka wydaje się czytelnikowi bliższa, niemal podczas gdy znana spośród czasów szkolnych przyjaciółka.

Rhonda Byrne opisuje wnioski, do jakich doszła tudzież jakim sposobem zmieniło się jej trwanie po wyruszeniu w odkrywczą wyjazd, w toku której poznała nauczycieli oraz przywódców duchowych, z którymi rozpoczęła współpracę dodatkowo podziękowanie którym zgłębiła sekrety Sekretu, napisała książkę i nakręciła obraz o tym samym tytule.Poradnik Rhondy Byrne prezentuje czytelnikowi podstawowe założenia Sekretu. Sekret jest owo nul innego, aniżeli pozytywne myślenie oraz odczuwanie szczęścia, z przyczyny któremu możliwe staje się przyciąganie do siebie kolejnych sukcesów – w podobny sposób w pracy, w jaki sposób także życiu prywatnym. Wszechświat jest skoro energią, zaś wysyłając pod adresem niemu fale, alias myśli o odpowiedniej częstotliwości, otrzymamy satysfakcjonującą nas kontrakcja – spełnienie naszych próśb. Podstawą jest przede wszystkim pozytywne nastawienie, ufność, iż owo, o co prosimy, na niechybnie otrzymamy oraz przedstawienie graficzne naszych pragnień.

Publikacja opiera się przede wszystkim na wpajaniu czytelnikowi tych zasad. Tekst autorki wzbogacony jest wypowiedziami przywódców duchowych oraz ludzi stosujących Sekret na co dzień.„Sekret” napisany jest językiem w rzeczy samej prostym, iż z kiedy niekiedy zaczynają rozjuszać czytelnika powtarzane w szeregu przypadków zdania. Jest aczkolwiek w książce trochę takiego, co zdaje się olśniewać, zaś poniekąd traktować czytelnikiem. Pisane po kilkadziesiąt chłosta stwierdzenia przywodzą na przedsięwzięcie przedziwną mantrę, która ogarnia do wnętrza końcu czytelnika. Pisarka, prócz tego zaprezentowania idei Sekretu oraz kontent, jakże się przedtem podawać, daje także konkretne przykłady jego zastosowania – głównie, gdyby chodzi o otrzymanie dużej sumy pieniędzy, znalezienie wymarzonego partnera życiowego, naprawienia świata oznacza to cieszenia się dobrym stanem zdrowia.Wad „Sekretu” wolno określić wiele. Z jednej okolica twórcy Sekretu starają się uczynić jedną, wielką, piękną ideę, łącząc fizykę kwantową, metafizykę, świat chrześcijański, buddyzm zaś feng shui. Aby uwiarygodnić rzeczywiste poczynania Sekretu, autorka przytacza przykłady autentycznych, cudownych uzdrowień, nieoczekiwanie otrzymane duże sumy pieniędzy to znaczy szczęśliwe małżeństwa. Swe wywody puentuje na ogół piękną sentencją zaczerpniętą z Biblii lub innej świętej księgi, niekoniecznie chrześcijańskiej.Jednak jedną materia należy „Sekretowi” przyznać. Bez względu na owo, oznacza to czytelnik po przeczytaniu książki uwierzy w cudowne funkcja Sekretu, lub nie, z pewnością będzie podświadomie czuł, że powinien w środku życiu starać się sądzić pozytywnie. Że na zero się zda codzienne skarga, wynajdywanie problemów, azaliż analiza niemiłych sytuacji. Być przypadkiem wskutek „Sekretowi” czytelnik będzie się starał odnajdywać w drugim człowieku dobre strony oraz przestanie zwracać uwagę na jego wady.

Być być może odkryje do wnętrza sobie chęć aż do działania tudzież w rzeczy samej przyciągnie aż do siebie sukces. Nie wypada przecież od momentu razu na widok rachunku do wnętrza skrzynce pocztowej skakać spośród radości, wmawiając sobie, iż jest to czek opiewający na sumę, jaka widnieje na rozliczeniu – niczym robiła owo jedna spośród kobiet stosująca Sekret. Ważne jest, żeby wyszukać wewnątrz swoim życiu równowagę między głębokim pesymizmem oraz nieuzasadnioną euforią. Wypośrodkować to, starać się dość radować, aniżeli labidzić – to z pewnością nieuszkodzony sekret.

zerknij też: Jak przyciągnąć bogactwo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *